https://euroland.pl/produkty/a01-sublimacja/a01-kubki/050-rozne,2,7825

Na rynku dostępnych jest wiele sprzętów i akcesoriów kuchennych, które znacznie usprawniają przygotowywanie posiłków. Zwykłe sprzęty zostają wzbogacone o dodatkowe funkcje, dzięki którym kuchnia staje się jeszcze bardziej praktyczna.

Nowoczesne lodówki są niepozorne z zewnątrz, ale wewnątrz oferują ciekawe wykorzystanie przestrzeni. Lodówki mogą być wyposażone w specjalne stojaczki na butelki wina.

W zamrażarce znajdziemy uchwyty na pizzę lub formy do kostek lodu. Piekarniki, kuchenki oraz płyty grzejne mogą oferować funkcję „chef eye”, która polega na kontrolowaniu gotowania pod naszą nieobecność w kuchni.

Specjalny czujnik, który możemy umieścić na uchwycie patelni lub rondelka, jest w stanie obserwować zawartość naczynia i informować o osiągnięciu właściwej temperatury. Jeżeli nie zareagujemy, system automatycznie reguluje temperaturę, aż do całkowitego wyłączenia.

Niektóre płyty grzejne wyposażone są w podłużny, podwójny palnik. Umożliwia to ustawienie na takiej płycie naczyń w kształcie elipsy lub brytfann.

Z takimi rozwiązaniami gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.